Kdo jsme?

Jsme kolegyně a kamarádky, které baví cizí jazyky. Učíme děti ve škole i dospělé v naší Jazykové kavárně. Poznejte nás blíž...

Iva

Martina

Míša

Vždy usměvavá, trpělivá milovnice francouzštiny, která dokáže rychle vyřešit jakýkoliv problém. Vlastní neuvěřitelnou sbírku společenských her v tomto jazyce. Můžete si s ní popovídat o tom, jak se žije v Arménii, Nepálu či Černé Hoře. Žila a studovala v Ženevě a v současné době vede konverzační hodiny na základní škole a gymnáziu.

S Ivou se můžete rozmluvit ve francouzské creperii U Slepiček a v kavárně Záložna v Jílovém u Prahy a také online.

Milá, pečlivá a systematická Martina je vždy o krok napřed. Je přebornice v konverzaci se zajímavými osobnostmi, moderovala setkání s Ivanem Havlem, Indirou Feustel a Petrem Horou Hořejšem. Její hodiny si můžete užívat v soukromé dvojjazyčné škole i individuálních lekcích, je dlouholetou tvůrkyní oficiálních testů pro Cambridge.

S Martinou se potkáte v anglické kavárně Na Golfu v Kostelci u Křížků, v kavárně Záložna v Jílovém u Prahy a online lekcích.

Míša je plná energie a neotřelých nápadů, její optimismus a tvůrčí nálada vám vlije energii do žil a ukáže nové cesty, kudy se vydat. Umí anglicky i francouzsky, francouzštinu vyučuje na dvojjazyčné základní a střední škole. Ve svých lekcích využívá metod kritického myšlení, díky kterým se rozmluvíte s lehkostí a zažijete radost z konverzace.

Míša vám rozváže jazyk ve francouzské creperii U Slepiček  či v Záložně v Jílovém u Prahy nebo anglické kavárně Na Golfu v Kostelci u Křížků a v Záložně v Jílovém u Prahy.

Aby se o nás vědělo, inzerujeme na stránkách