Kdo jsme?

Jsme kolegyně a kamarádky, které baví cizí jazyky. Učíme děti ve škole i dospělé v naší Jazykové kavárně. Poznejte nás blíž...

Iva

Martina

Míša

Vždy usměvavá, trpělivá milovnice francouzštiny, která dokáže rychle vyřešit jakýkoliv problém. Vlastní neuvěřitelnou sbírku společenských her v tomto jazyce. Můžete si s ní popovídat o tom, jak se žije v Arménii, Nepálu či Černé Hoře. Žila a studovala v Ženevě a v současné době vede konverzační hodiny na základní škole a gymnáziu.

S Ivou se můžete rozmluvit francouzsky online i live.

Milá, pečlivá a systematická Martina je vždy o krok napřed. Je přebornice v konverzaci se zajímavými osobnostmi, moderovala setkání s Ivanem Havlem, Indirou Feustel a Petrem Horou Hořejšem. Její hodiny si můžete užívat i v  individuálních lekcích, byla i dlouholetou tvůrkyní oficiálních testů pro Cambridge.

S Martinou se potkáte na angličtině i češtině pro cizince.

Míša je plná energie a neotřelých nápadů, její optimismus a tvůrčí nálada vám vlije energii do žil a ukáže nové cesty, kudy se vydat. Umí anglicky i francouzsky, francouzštinu vyučuje na dvojjazyčné základní a střední škole. Ve svých lekcích využívá metod kritického myšlení, díky kterým se rozmluvíte s lehkostí a zažijete radost z konverzace.

S Míšou si popovídáte anglicky i francouzsky.

Co si o nás povídají?

Milé rozvazovačky jazyků, Vaše hodina mě nadchla rozmanitostí aktivit, nápaditostí při výběru materiálů, profesionálním, milým a povzbuzujícím přístupem. Lekci jsem si užila, ani jsem neměla čas se cítit trapně :).

Těším se na další lekci :-) Ivana

Asi nejsem jediná, kdo měl na škole pocit, že se v cizím jazyce nějak domluví, relativně rozumí a jazyk pro běžnou praxi ovládá. A ejhle, uplyne 20 let bez možnosti potrénovat a znalosti jsou ta tam. Před první návštěvou Jazykové kavárny U Slepiček jsem od sebe nic neočekávala. Průběh lekce mě  mile překvapil a nakopnul k rozhodnutí svou francouzštinu oprášit. Prvotní stud opadnul, čas utekl až příliš rychle a já věděla, že přijdu zas. Vážně mě to baví, žádné nudné materiály, trapné ticho a hromada gramatických pouček. Díky práci v malých skupinách, promyšlené metodice a pestré náplni jednoduše celou dobu mluvíte. Lehce, hravě a přátelsky.

Těším se na příště... Adéla

Ukázková hodina byla skvělá. Moc si vážím práce lektorek. Svým přístupem vytváří pohodovou  a  přátelskou atmosféru,  a to je pro mne jeden z hlavních důvodů, proč pokračovat.

Těším se na viděnou. Petra

Aby se o nás vědělo, inzerujeme na stránkách